شرایط بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا :

بدوتولز همواره رضایت و آسودگـی خاطـر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است.به این منظور بازگشت رایگان کالا تا 3 روز (طبق آیتم 1) بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. هدف اصلی بدوتولز ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

1. استفاده از 7 روز مهلت بازگشت کالا 3

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت رایگان کالا به مدت 3 روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت 3 روزه الزامی است: استفـــاده نکــردن از دســتــگـــاه ، بــاز نشــدن پلمــپ دســــتـــگـــاه ، مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه ، مخـــدوش نـشــــدن بارکـــــد دستــگـــــاه

3.کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را به اطلاع واحد بازگشت بدوتولز رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه بدوتولز نخواهد بود.

2. مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت بدوتولز رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه بدوتولز نخواهد بود.

4. کالاهای معیوب یا دارای مغایرت با محتوای سایت

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده کاری) در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت بدوتولز رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه بدوتولز نخواهد بود.

جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (آیتم های  1- 4) و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن 0218422530، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل info@bodotools.ir اقدام گردد.

به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل info@bodotools.ir ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا بدوتولز از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل info@bodotools.ir ارسال شود در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی بدوتولز مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.

هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده بدوتولزخواهد بود.

بازگشت محصولات بهداشتی از جمله ماسک، ژل ضدعفونی کننده، دستکش و ... مقدور نیست.

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به پشتیبانی بدوتولز اطلاع داده شود.

به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا بدوتولز از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، توسط واحد بازگشت کالا بدوتولز، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.

در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان بدوتولز، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر (بندهای 1-4) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت 7 روز به صورت امانت نزد بدوتولز باقی می‌ماند و پس از این مدت بدوتولز هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.

چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.