آموزش

معرفی بهترین برند چکش تخریب

بهترین برند چکش تخریب

چکش تخریب از کاربردی ترین ابزاری است که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو لازم است در خرید این دستگاه نهایت دقت را به خرج داده و بهترین برند ممکن را خریداری کنید. در این مقاله 3 برند بسیار معتبر که چکش تخریب تولید شده توسط آن ها از بهترین چکش های تخریب دنیاست معرفی شده است. چنانچه قصد خرید چکش تخریب را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

چکش تخریب چیست؟

چکش تخریب چیست؟

چکش تخریب یا چکش برقی همانطور که از نامش پیداست جهت عملیات تخریب به کار می رود و تنها تفاوتش با چکش عادی این است که از نیروی برق استفاده می کند. در واقع چکش تخریب جایی به کار می رود که از چکش معمولی نتوان استفاده کرد.

چکش های تخریب دارای قدرت های متفاوتی هستند از این رو برای تعریف قدرت آنها از معیاری به نام سنجش قدرت استفاده می شود که واحد آن BPM به معنی ضربه در دقیقه است و در واقع هرچه میزان ضربه در دقیقه بیشتر باشد قدرت چکش تخریب بیشتر است.

چکش های تخریب بسیار گسترده بوده و دارای انواع مختلفی هستند.

اجزای تشکیل دهنده چکش تخریب

چکش ها و پیکورها از اجزای مختلفی از جمله

  • یک دسته بلند
  • بدنه فولاد
  • استاتور
  • آرمیچر
  • چرخ دنده

 تشکیل شده اند. این اجزا که مبتنی بر ضربه اند بر پایه ی ضربه در دقیقه قدرت سنجی می شوند.

چکش تخریب

انواع چکش تخریب

به طور کلی سه نوع چکش تخریب در بازار موجود است:

  1. چکش تخریب برقی (الکتریکی)
  2. چکش تخریب بادی (پنوماتیک)
  3. چکش هیدرولیکی

بهترین برندهای چکش تخریب موجود در بازار

چکش تخریب پوکا

برند پوکا اولین واردکننده قطعات یدکی انواع ابزارهای شارژی و برقی در ایران است. ایده همیاری صاحبان صنایع و مشاغل کشورمان درخصوص واردات ابزار برقی باکیفیت مطلوب از کشور چین، سبب همکاری و انتقال تجارت فنی در کنار بهترین کارخانه های تولید ابزار برقی و تولیدکنندگان قطعات یدکی در آن کشور گردید. چکش تخریب یکی از هزاران محصولات تولیدی توسط این کمپانی بوده که از بهترین های بازار ایران و جهان است.

چکش تخریب رونیکس

شرکت رونیکس با استفاده از تکنولوژی روز، در جهت ایجاد سازمانی پیشرو در عرصه‌ی ابزارآلات در سطح جهانی گام برمی‌دارد. این شرکت از همراهی بیش از ۵۰۰ تولید کننده‌ی مطرح در ۱۱ کشور جهان بهره جسته و نظارت فنی بسیار دقیق و علمی توسط متخصصین خود در تمام مراحل تولید تا ارائه به بازار و خدمات پس از فروش اعمال می‌دارد. چکش تخریب رونیکس را با خیال راحت بخرید.

چک تخریب توسن

کمپانی توسن در طی این سال ها در صدد برآمده تا محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی، در جهت بهبود کیفیت مطلوب و افزایش تنوع در تولیدات ابزارهای برقی تولید کند.

در این راستا کمپانی توسن با توجه به روند رو به رشد سطح علمی، تولیدی، صنعتی و خدماتی و نیاز به بستر سازی جهت بهبود روزافزون فرایندها برآن شد تا با گردهمایی متخصصان و کارشناسان مجرب در زمینه های گوناگون که دارای تجربیات و سوابق ارزشمند هستند گامی در جهت ایجاد فضای تبادل دانش و تجربیات مفید و سازنده در زمینه صنعت بر داشت و شرکت فوق را تاسیس کرد.

محصولات کمپانی توسن شامل انواع ابزار های برقی مانند: دریل و بتن کن و تخریب ، فرز ، پرداخت ، جوش و برش و …

 ابزار های شارژی مانند: پیچ گوشتی شارژی انواع ابزار های بادی مانند : میخکوب بادی ، منگنه کوب بادی و …

 ابزار های باغبانی و دستی در فروشگاه اینترنتی بدو تولز با بهترین قیمت ، معرفی کامل ، مشخصات ، تصاویر و امکان مقایسه خرید به صورت آنلاین عرضه شده است.

چکش تخریب تولید شده توسط کمپانی توسن از بهترین هاست.

نکات ایمنی هنگام استفاده از چکش تخریب

استفاده از دستکش ایمنی هنگام کار با چکش تخریب را فراموش نکنید.

برای محافظت از چشم ها از عینک ایمنی استفاده کنید.

از کلاه ایمنی استفاده کنید.

دقت داشته باشید که قلم دستگاه تخریب را به بدن خود نزدیک نکنید.

به محض داغ شدن دستگاه آنرا خاموش کنید .

بستگی به اینکه از چه نوع دستگاهی استفاده می کنید در تایم های مختلف به دستگاه استراحت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید